Porsche Pest telephely Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. HASZNÁLTAUTÓ ÉRTÉKESÍTŐ
2020.03.19.
Értékesítés

                                          Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?
                     Akkor téged keresünk Magyarország egyik legjobb értékesítői csapatába!

A Porsche Inter Auto Hungariánál egy multinacionális vállalat minden előnyével, ugyanakkor támogató, családias közösséggel várunk téged. A szakmai képzések mellett a mindennapi munkád során is a legújabb autóipari technológiákkal találkozhatsz, így folyamatosan naprakész leszel abban, ami valóban a szenvedélyed.

Porsche Pest (XIII. kerület) márkakereskedésünkbe keresünk bővítés miatt munkatársat az alábbi pozícióba:

HASZNÁLTAUTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

Leendő kollégánk főbb feladatai:

  • gépjárművek értékesítése, az ezzel járó teljes körű ügyintézés,
  • kapcsolatteremtés és kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • márkakereskedésünk szolgáltatásainak ajánlása az ügyfelek részére,
  • maximális vevő-elégedettség biztosítása magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén.

A jelentkezés feltételei:

  • több éves használtautó-értékesítésben (lehetőleg márkakereskedésben) szerzett tapasztalat,
  • min. érettségi bizonyítvány, (felsőfokú végzettség előny),
  • kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás,
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés,
  • ügyfél-orientáltság,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • fix fizetés és eredményorientált prémium;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás);
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Ha imádod az autókat és szeretnél egy lendületes, vidám csapat tagja lenni, küldd el nekünk szakmai életrajzodat a [email protected] email címre!

                                                                     Várjuk jelentkezésed!

                     Ha többet akarsz tudni rólunk, keresd PIAHTeam facebook oldalunkat!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Pest
1139 Budapest
Fáy u 27.
Telefonszám: +36 1 451 5500

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.