Modern vállalatként mindig keresünk motivált és szakképzett munkatársakat, akik segítenek szolgáltatásainkat továbbfejleszteni és ügyfeleinknek a lehető legjobb kiszolgálást nyújtani. Nemcsak lenyűgöző termékeket kínálunk, hanem egyúttal érdekes szakmai perspektívákat is.

állásajánlatok

AUTÓSZERELŐ

2017.08.29.

Elvárások:

  • autószerelő / autótechnikus szakirányú végzettség,

  • B kategóriás jogosítvány,

  • min. 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,

  • önálló, megbízható, igényes munkavégzés.

Ami nálunk Önre vár:

  • alkalmazotti munkaviszony,

  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,

  • fix fizetés + teljesítményprémium,

  • szakmai fejlődési lehetőség.

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát pdf formátumban a megjelenéstől számított két héten belül a humanpolitika@porscheinterauto.hu címre várjuk.

további információ
Értékesítési asszisztens, információs munkatárs

2017.10.04.

Feladatok:

  • ügyfelek udvarias, segítőkész fogadása, eligazítása az autószalonban,
  • telefonos (nem műszaki) információ- és segítségnyújtás,
  • értékesítő és szerviztanácsadó kollégák munkájának adminisztratív segítése.

Feltételek:

  • min. érettségi,
  • aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás,
  • ügyfél-orientáltság, határozott fellépés, kulturált megjelenés,
  • fejlett empátiás és kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat,
  • autók iránti érdeklődés előny.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált munkakörülmények,
  • fejlődési lehetőség,
  • profi csapatmunka lehetősége.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát pdf formátumban a humanpolitika@porscheinterauto.hu címre várjuk a megjelenéstől számított két héten belül.

Gépjármű-mozgató

2017.10.13.

Feladatkör:

  • autók mozgatása a telephely területén: a szerviz, az autómosó és az ügyfélparkoló között.

Elvárások:

  • autóvezetési tapasztalat,
  • megbízhatóság és rugalmasság.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével pdf formátumban a humanpolitika@porscheinterauto.hu címre várjuk.

általános jelentkezés

Amennyiben nem találta meg az Önhöz illő pozíciót, akkor használja ki az általános jelentkezés lehetőségét!
Személyes adatok
Dokumentumok