Porsche Pest telephely Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. HR MUNKATÁRS
2020.02.05.
HR

Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?

Téged keresünk, ha budapesti központunkból (XIII. ker. Fáy u. 27.) HR munkatársként örömmel segítenéd több mint 500 munkavállaló (7 autószalon- Porsche, Bentley, Audi, SEAT, Škoda, VW, Weltauto) mindennapi munkáját.

HR MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Kiválasztási folyamatok menedzselése szellemi és fizikai munkakörökre, kollégák beléptetése
  • HR riportok készítése, elemzése
  • HR projektek lebonyolításának támogatása (elégedettség felmérés, tréningek)
  • Szakmai gyakorlatos diákokkal kapcsolatos ügyek intézése
  • Általános személyügyi adminisztráció

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és minimum kettő év HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás (németnyelv-tudás előny)
  • dinamikus, határozott, empatikus, pozitív kisugárzású személyiség
  • „B” kategóriájú vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • egy professzionális, biztos alapokon álló, a gépjármű-kereskedelemben piacvezető multinacionális cégcsoport háttere
  • változatos, sokszínű feladatkör a cég szervezeti életének szervezésében, koordinálásában
  • szakmai fejlődési lehetőség

                                  Várunk téged a Porsche Inter Auto HR csapatába!

Szakmai önéletrajzot a hirdetés megjelenésétől számított két héten belül a [email protected] e-mail címre várjuk.

Porsche Pest
1139 Budapest
Fáy u 27.
Telefonszám: +36 1 451 5500

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.