2020.02.05.
HR

Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?

Téged keresünk, ha budapesti központunkból (XIII. ker. Fáy u. 27.) HR munkatársként örömmel segítenéd több mint 500 munkavállaló (7 autószalon- Porsche, Bentley, Audi, SEAT, Škoda, VW, Weltauto) mindennapi munkáját.

HR MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Kiválasztási folyamatok menedzselése szellemi és fizikai munkakörökre, kollégák beléptetése
  • HR riportok készítése, elemzése
  • HR projektek lebonyolításának támogatása (elégedettség felmérés, tréningek)
  • Szakmai gyakorlatos diákokkal kapcsolatos ügyek intézése
  • Általános személyügyi adminisztráció

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és minimum kettő év HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás (németnyelv-tudás előny)
  • dinamikus, határozott, empatikus, pozitív kisugárzású személyiség
  • „B” kategóriájú vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • egy professzionális, biztos alapokon álló, a gépjármű-kereskedelemben piacvezető multinacionális cégcsoport háttere
  • változatos, sokszínű feladatkör a cég szervezeti életének szervezésében, koordinálásában
  • szakmai fejlődési lehetőség

                                  Várunk téged a Porsche Inter Auto HR csapatába!

Szakmai önéletrajzot a hirdetés megjelenésétől számított két héten belül a humanpolitika@porscheinterauto.hu e-mail címre várjuk.

Porsche Pest
1139 Budapest
Fáy u 27.
Telefonszám: +36 1 451 5500